Блог WhatsApp

Раніше цього тижня WhatsApp виповнилося сім років. Це був неймовірний досвід, і в наступні місяці ми ще більше акцентуємо нашу увагу на удосконаленні функцій безпеки та розробці нових способів, щоб ви могли залишатися на зв'язку з людьми, які вам небайдужі.

Дати річниць - це також чудова нагода озирнутися назад. Коли ми заснували WhatsApp у 2009 році, картина використання мобільних пристроїв значно відрізнялася від сьогоднішньої. Apple App Store на той час було всього кілька місяців. Близько 70 відсотків смартфонів, які були в найменуванні на той момент, використовували операційні системи BlackBerry і Nokia. Мобільні операційні системи Google, Apple і Microsoft, - на частку яких припадає 99,5 відсотків усіх продаж сьогодні - використовувалися на 25 відсотках мобільних пристроїв, проданих у ті часи.

Протягом наступних семи років ми хочемо сконцентрувати наші зусилля на мобільних платформах, які використовує переважна більшість людей. Таким чином, до кінця 2016 року ми припинимо підтримку WhatsApp Messenger на наступних мобільних платформах:

  • BlackBerry ОС та BlackBerry 10
  • Nokia S40
  • Nokia Symbian S60
  • Android 2.1 і Android 2.2
  • Windows Phone 7
  • iPhone 3GS/iOS 6

У той час як дані мобільні пристрої були важливою частиною нашої історії, вони не пропонують можливостей, які в майбутньому будуть сприяти розвитку функцій у нашому додатку.

Нам було тяжко прийняти таке рішення, але воно необхідне, оскільки ми прагнемо надати людям більш ефективні способи зв'язку з друзями, родиною та близькими, використовуючи WhatsApp. Якщо ви використовуєте один з перерахованих вище мобільних пристроїв, ми рекомендуємо перейти на більш новий Android, iPhone або Windows телефон до кінця 2016 року, щоб продовжити використання WhatsApp.

ОНОВЛЕННЯ: WhatsApp продовжує підтримку BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 і Nokia Symbian S60 до 30 червня 2017 року.