WhatsApp Blog

Dnes predstavujeme desktopovú verziu našej aplikácie, ktorá vám umožní zostať v kontakte kedykoľvek a kdekoľvek, či už na telefóne alebo na počítači v práci alebo doma. Naša počítačová aplikácia je podobne ako WhatsApp Web jednoducho rozšírením vášho telefónu: aplikácia preberá konverzácie a správy z vášho mobilného zariadenia.

Nová desktopová aplikácia je synchronizovaná s aplikáciou WhatsApp na vašom mobilnom zariadení a je k dispozícii pre Windows verzie 8 a novšej a Mac OS verzie 10.9+. Keďže aplikácia pracuje natívne na vašom počítači, budete mať podporu pre systémové oznámenia na ploche, lepšie klávesové skratky a ďalšie funkcie.

Ak si chcete stiahnuť aplikáciu, otvorte vo svojom počítačovom prehliadači odkaz https://www.whatsapp.com/download. Potom otvorte a za pomoci aplikácie WhatsApp na telefóne naskenujte QR kód (hľadajte WhatsApp Web v ponuke Nastavenia).

Nová desktopová aplikácia vám podobne ako WhatsApp Web umožní posielať si správy s priateľmi a s rodinou, zatiaľ čo váš telefón si ponecháte vo vrecku.