WhatsApp Blog

Dzisiaj przedstawiamy komputerową wersję aplikacji, aby dostarczyć Wam nowy sposób umożliwiający pozostanie w kontakcie zawsze i wszędzie - w telefonie czy w komputerze, czy to w pracy czy w domu. Tak jak WhatsApp Web, komputerowa wersja aplikacji jest po prostu przedłużeniem aplikacji w telefonie: aplikacja w komputerze odzwierciedla konwersacje i wiadomości z telefonu.

Aplikacja komputerowa dostępna jest dla systemów operacyjnych Windows 8+ oraz Mac OS 10.9+ i synchronizuje się z Twoim telefonem. Ze względu na to, że aplikacja obsługiwana jest przez komputer, dostępne są powiadomienia komputera, skróty klawiszowe oraz inne funkcje.

Aby pobrać komputerową wersję aplikacji, odwiedź https://www.whatsapp.com/download z przeglądarki w swoim komputerze. Następnie otwórz aplikację i zeskanuj kod QR przy użyciu WhatsApp w telefonie (poszukaj WhatsApp Web w Ustawieniach).

Tak jak WhatsApp Web, komputerowa wersja aplikacji pozwala Ci wymieniać wiadomości z rodziną i znajomymi, podczas gdy Twój telefon pozostaje w kieszeni.