WhatsApp Blog

Dnes prinášame nové spôsoby ozvláštnenia a vylepšenia fotografií a videí, ktoré zdieľate so svojou rodinou a priateľmi po celom svete. S novými funkciami fotoaparátu WhatsApp môžete teraz na fotky a videá písať alebo kresliť a takisto sa môžete vyjadriť použitím emotikonov.

Keď zaznamenáte na svojom telefóne novú fotku alebo video alebo sa rozhodnete zdieľať fotku alebo video z telefónu, automaticky sa vám zobrazia nové nástroje na úpravu. Či už nakreslíte veľké červené srdce alebo pridáte svoje obľúbené emoji, aby ste ukázali, ako veľmi vám niekto chýba - obrázok dokáže niekedy povedať naozaj viac než tisíc slov. Skúste pridať aj text a zmeniť farbu písma či štýl.

Fotoaparát aplikácie WhatsApp teraz podporuje čelný blesk, takže si môžete spraviť dokonalú selfie fotku. Blesk rozjasní vašu obrazovku a zlepší kvalitu vašej fotky pri slabom osvetlení a v noci. Tiež sme pridali pohodlné približovanie a vzďaľovanie pri nahrávaní videa. Stačí posunúť prst nahor a nadol a zväčšovať a zmenšovať obraz. Ak chcete rýchlo prepínať medzi predným a zadným fotoaparátom, dva razy poklepte na obrazovke.

Tieto nové funkcie fotoaparátu sprístupníme dnešným dňom na telefónoch Android a čoskoro aj na iPhonoch. Dúfame, že nové funkcie na zdieľanie fotiek a videí sa vám zapáčia.