بلاگ WhatsApp

هدف ما در واتساپ همیشه این بوده که تا حد امکان به افراد کمک کنیم با دوستان، خویشان، و افراد مورد علاقه خود در ارتباط باشند. این یعنی ساخت محصولی ساده، آسان برای استفاده، و در دسترس صرفنظر از اینکه کجا زندگی می کنید. ما با پیام رسانی و مکالمه گروهی آغاز کردیم. سپس تماس صوتی را اضافه کردیم. و این کار را به نحوی انجام دادیم که روی همه دستگاه ها و در همه جا قابل استفاده باشد.

امروز با هیجان بسیار قدم بعدی خود را در تلاش برای ارتباط افراد با هم اعلام می کنیم – تماس تصویری واتساپ. در روزهای آتی این ویژگی برای بیش از یک میلیارد کاربر واتساپ در دسترس خواهد بود که می توانند در سیستم های اندروید، آیفون، یا گوشی های ویندوز از آن استفاده کنند.

ما این ویژگی را معرفی کردیم زیرا می دانیم گاهی اوقات متن و صدا به تنهایی کافی نیست. هیچ چیزی نمی تواند جایگزین دیدن نخستین قدم های نوه شما، یا دیدن چهره فرزند مشغول به تحصیل در خارج از کشور شود. و ما می خواهیم این ویژگی برای همگان در دسترس باشد، نه فقط برای کسانیکه استطاعت خرید گوشی های گران قیمت دارند یا در کشورهایی با سرعت اینترنت بالا زندگی می کنند.

در طول سالها تقاضاهای فراوانی برای تماس تصویری دریافت کردیم، و بسیار خرسندیم که سرانجام این ویژگی را به جهان ارائه می کنیم. از اینکه کاربر ما هستید سپاسگزاریم و قول می دهیم هر روز برای عرضه محصولی بهتر به سختی تلاش کنیم.