WhatsApp Blog

Od początku naszym celem w WhatsApp była pomoc tak wielu ludziom, jak to możliwe, komunikować się z rodziną i przyjaciółmi. Oznacza to tworzenie produktu, który jest prosty w obsłudze i dostępny bez względu na to, gdzie jesteś. Zaczęliśmy od wiadomości i czatów grupowych. Potem dodaliśmy Połączenia WhatsApp. Zrobiliśmy to w sposób, który działa na tysiącach urządzeniach i platformach na całym świecie.

Dzisiaj mamy przyjemność ogłosić następny krok w zbliżaniu do siebie ludzi - Połączenia wideo WhatsApp. W ciągu kilku następnych dni, ponad miliard użytkowników WhatsApp będzie mogło wykonywać połączenia wideo na telefonach typu Android, iPhone i Windows Phone.

Wprowadzamy tę funkcję, ponieważ wiemy, że czasem głos lub tekst nie wystarczą. Nic nie zastąpi oglądania pierwszych kroków Twoich wnuków, lub twarzy Twojej córki, kiedy studiuje za granicą. My chcemy aby takie możliwości były dostępne dla każdego, nie tylko dla tych, których stać na najnowsze telefony i którzy żyją w krajach z najlepszymi sieciami komórkowymi.

Przez lata nasi użytkownicy prosili nas o stworzenie połączeń wideo i cieszymy się, że w końcu możemy je zaoferować światu. Dziękujemy, że korzystacie z WhatsApp i obiecujemy pracować ciężko każdego dnia nad udoskonalaniem naszych usług.