Блог WhatsApp

Сьогодні ми представляємо нову функцію, яка дозволяє вам ділитися вашим місце розташуванням в режимі реального часу з вашими рідними та друзями. Геодані - це простий та надійний спосіб, щоб повідомити, де ви перебуваєте. Ви можете використовувати Геодані, щоб домовитися з друзями про зустріч, чи щоб сповістити рідних, що ви у безпеці, чи поділитися вашою подорожжю. Ця функція використовує наскрізне шифрування та дозволяє вам контролювати, з ким ви ділитеся своїм місце розташуванням та протягом якого проміжку часу. Ви можете у будь-який момент припинити ділитися своїм місце розташуванням чи просто зачекати, доки заданий вами проміжок часу сплине.

Функція Геодані працює наступним чином. Відкрийте бесіду з контактом або групою, з якими ви хочете поділитися вашими геоданими. Натисніть "Додати файл", оберіть "Місце" - ви побачите нову опцію "Поділитися геоданими". Виберіть проміжок часу, протягом якого ви хочете ділитися геоданими, та натисніть "Надіслати". Усі контакти бесіди зможуть побачити ваше місце розташування на мапі в режимі реального часу. Якщо в групі більше ніж одна людина ділиться геоданими, усі геодані будуть відображатися на тій самій мапі.

Геодані стануть доступними протягом наступних тижнів як на телефонах Android, так і iPhone. Сподіваємося, що ця функція вам сподобаєтсья.