Блог WhatsApp

Люди в усьому світі використовують WhatsApp, щоб підтримувати зв'язок із малими бізнесами, які їх цікавлять: чи це онлайн-магазин одягу в Одесі, чи майстерня з ремонту автомобілів у Хмельницькому. Не зважаючи на те, що WhatsApp був створений для людей, ми прагнемо вдосконалити додаток для бізнесів, за допомогою простіших інструментів для спілкування з клієнтами, відокремлення особистих і робочих повідомлень, а також створення офіційного профілю бізнесу.

Таким чином, сьогодні ми пропонуємо WhatsApp Business - Android-додаток для малих бізнесів, який можна завантажити безкоштовно. Наш новий додаток дозволить компаніям легко спілкуватися з клієнтами, а 1.3 міліардам наших користувачів обмінюватися повідомленнями з бізнесами, які їх цікавлять. Ось яким чином:

  • Бізнес-профіль: Поділіться з вашими клієнтами такою корисною інформацією, як чим займається ваш бізнес, адресою електронної пошти, веб-сайтом чи фізичною адресою.
  • Інструменти обміну повідомленнями: Заощаджуйте ваш час завдяки розумним інструментам обміну повідомленнями: швидким відповідям, які пропонують миттєві відповіді на найчастіші запитання, вітальним повідомленням, які ознайомлять ваших клієнтів з вашим бізнесом, а також повідомленням немає на місці, які сповістять, що ви зайняті.
  • Статистика повідомлень: Дізнавайтеся про такі прості та важливі показники, як кількість прочитаних повідомлень, щоб знати, на що звертати увагу.
  • WhatsApp Web: Надсилайте та отримуйте повідомлення WhatsApp Business безпосередньо з вашого комп'ютера.
  • Тип акаунту: Люди будуть знати, що спілкуються з бізнесом, тому що ви будете відображатися як бізнес-акаунт. З часом деякі бізнеси будуть визначені як Підтверджені акаунти, щойно буде підтверджено, що номер телефону їхнього акаунту співпадає з номером телефону бізнесу.

Люди можуть продовжувати використовувати WhatsApp як завжди - не потрібно завантажувати ніяких інших додатків. Окрім того люди будуть мати повний контроль над повідомленнями, які вони отримують, блокувати будь-який номер, в тому числі бізнесу, чи позначати повідомлення як спам.

Наприклад, в Індії та Бразилії, більше 80% малих бізнесів використовують WhatsApp, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами та розвивати свій бізнес (Джерело: дослідження Morning Consult). WhatsApp Business дозволить людям швидко та легко зв'язуватися з бізнесами і навпаки.

WhatsApp Business можна безкоштовно завантажити вже сьогодні з Google Play Маркета в Індонезії, Італії, Мексиці, Великій Британії та Сполучених Штатах. У наступні тижні додаток буде доступним у всьому світі. І це лише початок!