Блог WhatsApp

Наступного місяця Європейський Союз оновлює свої закони з конфіденційності, які вимагатимуть більшої прозорості щодо того, як використовується інформація користувачів в інтернеті. WhatsApp оновлює свої Умови надання послуг і Політику конфіденційності у відповідності до нового закону, відомого як Загальний регламент захисту даних (General Data Protection Regulation - GDPR).

Ми не запитуємо нових прав на збір персональної інформації в цьому оновленні. Наша мета - пояснити, яким саме чином ми використовуємо та захищаємо ту обмежену інформацію, яку ми маємо про вас. Декілька пунктів, які ми хотіли б виокремити:

  • WhatsApp у Європі: WhatsApp заснував представництво в Європейському Союзі для надання там своїх послуг, а також для того, щоб відповідати новим стандартам прозорості з питань захисту конфіденційності наших користувачів.
  • Обмін інформацією: Наразі ми не обмінюємося інформацією для покращення вашого досвіду використання продуктів Facebook або показа актуальнішої реклами в Facebook. Як ми зазначали раніше, ми прагнемо налагоджувати тіснішу співпрацю з іншими Компаніями Facebook у майбутньому. Ми будемо регулярно сповіщати вас про наші плани.
  • Безпека в WhatsApp: Коли ми отримуємо скарги про користувачів, які надсилають небажані повідомлення, такі як спам або вміст образливого характеру в WhatsApp або Facebook, ми ділимося такою інформацією та вживаємо заходи, включно із блокуванням таких облікових записів як у WhatsApp, так і в Facebook. Ви можете дізнатися докладніше про безпеку в WhatsApp, ознайомившись з нашими порадами з безпеки.

WhatsApp дбає про вашу конфіденційність і безпеку. Кожне ваше повідомлення та кожний дзвінок захищені наскрізним шифруванням, таким чином, ніхто, навіть WhatsApp, не може читати чи прослуховувати ваші бесіди. У найближчі тижні у вас буде можливість завантажити та переглянути ту обмежену інформацію, яку ми збираємо. Ця опція буде доступною у всьому світі для всіх користувачів, які використовують останні версії нашого додатку. Ви можете дізнатися більше з цієї сторінки.

Ми заздалегідь вдячні за ваші відгуки та використання WhatsApp!