بلاگ WhatsApp

ماه آینده، اتحادیه اروپا قوانین حریم خصوصی خود را تغییر خواهد داد و از آن پس خواهان شفاف سازی بیشتر در زمینه نحوه استفاده از اطلاعات افراد خواهد بود. در این راستا ما نیز در واتساپ در شرایط استفاده از خدمات و سیاست های حریم خصوصی خود تغییراتی به وجود آوردیم تا با قوانین عمومی حفاظت از اطلاعات (GDPR) مطابقت داشته باشد.

ما در این تغییرات خواستار حقوق جدید برای جمع آوری اطلاعات شخصی نیستیم. هدف ما صرفا تشریح چگونگی استفاده و محافظت از اطلاعات محدودی است که از شما در اختیار داریم. در اینجا مایلیم به چند نکته اشاره کنیم:

  • واتساپ در اروپا: واتساپ نهادی را در اتحادیه اروپا مستقر کرده است تا همراه با ارائه خدمات، با استانداردهای بالای شفاف سازی و حفاظت از اطلاعات کاربران مطابقت داشته باشد.
  • اشتراک اطلاعات: ما در حال حاضر اطلاعات حساب را برای تجربه بهتر از محصولات فیسبوک به اشتراک نمی گذاریم. همانطور که در گذشته اظهار کردیم، ما قصد داریم با شرکت های وابسته به فیسبوک همکاری نزدیکتری در آینده داشته باشیم و همچنان که برنامه های خود را توسعه می دهیم، شما را در جریان خواهیم گذاشت.
  • امنیت در واتساپ: در صورت ارسال پیام های مزاحم - یا سوءاستفاده محتوایی - در فیسبوک یا واتساپ، ما این اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک می گذاریم و در برابر آن عکس العمل هایی از جمله مسدودیت در هر دو رسانه را نشان خواهیم داد. درباره امنیت واتساپ می توانید در اشارات ایمنی بیشتر بخوانید.

واتساپ عمیقا به امنیت و حریم خصوصی شما اهمیت می دهد. همه پیام ها و تماس ها با رمزگذاری سرتاسری محافظت می شوند. تا هیچکس، حتی واتساپ، نتواند پیام های شما را بخواند یا بشنود. در هفته های آتی، شما قادر خواهید بوداطلاعات محدودی که ما جمع آوری می کنیم را دانلود و مشاهده کنید. این ویژگی در جدیدترین نسخه واتساپ برای همه کاربران در سرتاسر جهان در دسترس خواهد بود. برای اینکه بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

ما به نظرات شما ارج می دهیم و بابت اینکه از واتساپ استفاده می کنید از شما سپاسگزاریم!