Блог WhatsApp

Ми розробили WhatsApp як додаток для приватного листування: простий, безпечний і надійний метод для спілкування з друзями та рідними. Щоразу, коли ми додавали нові функції, ми дбали про те, щоб зберегти принципи приватності, які важливі для наших користувачів.

Декілька років тому ми додали в WhatsApp функцію, яка дозволяє пересилати повідомлення одночасно в декілька бесід.

Сьогодні ми впроваджуємо спробу обмежити пересилання повідомлень у WhatsApp, яка стосуватиметься усіх наших користувачів. В Індії, де люди пересилають більше повідомлень, фото та відео, ніж в будь-яких інших країнах світу, ми також спробуємо обмежити кількість бесід для пересилання повідомлень до 5 за один раз, а також ми прибираємо кнопку швидкого пересилання поруч із медіа повідомленнями.

Ми гадаємо, що ці зміни, над якими ми продовжимо працювати, допоможуть зберегти WhatsApp таким, яким його було створено: приватним додатком для листування.

Ми глибоко піклуємося про вашу безпеку та конфіденційність, тому WhatsApp захищено наскрізним шифруванням, і ми продовжимо вдосконалювати наш додаток, наприклад, завдяки таким функціям, як ця. Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу сторінку Особистої безпеки в WhatsApp.