Блог WhatsApp

Як ми сповістили минулого року, WhatsApp розбудовує нові інструменти для полегшення спілкування між людьми та бізнес-компаніями. З тих пір як ми впровадили додаток WhatsApp Business, користувачі ділилися своїми враженнями про те, що обмінюватися повідомленнями у WhatsApp з бізнес-компаніями значно легше та швидше, ніж телефонувати їм чи надсилати листів. Сьогодні ми розширюємо нашу підтримку для бізнес-компаній, які потребують потужніших інструментів для спілкування з їхніми користувачами.

Ось яким чином люди можуть зв'язуватися з бізнес-компаніями:

  • Запитувати важливу інформацію: Коли вам необхідна інформація про підтвердження доставки чи посадковий талон, ви можете надати номер вашого мобільного телефону на веб-сайті бізнесу чи в їхньому додатку або магазині, щоб вони могли надсилати потрібну вам інформацію за допомогою WhatsApp.
  • Розпочинати бесіду: Ви можете знайти кнопку прямої бесіди на веб-сайті компанії чи в рекламі Facebook, щоб швидко написати компанії.
  • Отримувати підтримку: Деякі бізнес-компанії можуть пропонувати підтримку в режимі реального часу за допомогою WhatsApp, щоб надати відповідь про продукт або допомогти виправити несправність.

Завдяки такому підходу ви продовжите повністю контролювати повідомлення, які ви отримуватиме. Послуги надсилання певних повідомлень будуть платними для бізнес-компаній, таким чином, компанії будуть обрати, які саме повідомлення надсилати, а ваші бесіди не будуть навантажені. До того ж повідомлення будуть так само захищені наскрізним шифруванням, а у вас буде можливість заблокувати будь-який небажаний бізнес просто натиснувши на кнопку.

Кількість бізнес-компаній у WhatsApp зростатиме з часом. Для цього ми працюватимеме безпосередньо з кількома сотнями компаній і обраними бізнесами, які приділяють увагу роботі з клієнтами.

Якщо ви зацікавлені дізнатися більше про те, як бізнес-компанії можуть розпочати використовувати нові інструменти, ви можете відвідати цю сторінку. Як завжди, ми уважно прислухатимося до відгуків, рухаючися вперед.