بلاگ WhatsApp

همانگونه که سال گذشته اعلام کردیم، واتساپ در حال ساخت ابزارهایی است تا به برقراری ارتباط میان مشاغل و افراد کمک کند. از زمان راه اندازی واتساپ بیزینس، مردم به ما گفته اند که استفاده از این برنامه بسیار سریعتر از تلفن کردن و یا ارسال ای میل است. امروز ما پشتیبانی خود را از مشاغلی که به ابزارهای قدرتمند بیشتری برای ارتباط با مشتریان خود نیاز دارند، گسترش می دهیم.

افراد به طرق زیر می توانند با مشاغل ارتباط برقرار نمایند:

  • تقاضای اطلاعات مفید: هنگام نیاز به اطلاعات یک بسته پستی یا کارت پرواز، می توانید شماره موبایل خود را از طریق وبسایت، یا اپلیکیشن مربوطه به ایشان داده تا اطلاعات لازم را برای شما ارسال نمایند.
  • شروع مکالمه: ممکن است در یک وبسایت یا آگهی فیسبوک دکمه کلیک برای چت ببینید که به شما امکان می دهد به صاحب آگهی پیام فوری بدهید.
  • خدمات پشتیبانی: برخی مشاغل ممکن است از طریق واتساپ به طور زنده خدمات پشتیبان مشتری ارائه دهند و به سوالات درباره محصولات خود پاسخ دهند.

از این طریق، شما مانند همیشه اختیار پیام های دریافتی خود را دارید. مشاغل برای ارسال برخی پیام ها باید وجه بپردازند و به همین دلیل در این باره گزیده کاری خواهند کرد و چت های شما به هم نخواهند ریخت. به علاوه، پیام ها رمزگذاری سرتاسری خود را حفظ خواهند کرد و شما می توانید هر بیزینسی را به زدن روی یک دکمه مسدود کنید.

در طول زمان، ما مشاغل بیشتری را به واتساپ خواهیم آورد. برای این کار، ما مستقیما با صدها بیزینس کار خواهیم کرد و تعدادی از مشاغل متخصص در زمینه مدیریت ارتباطات مشتری را انتخاب خواهیم کرد.

در صورت تمایل می توانید درباره نحوه استفاده مشاغل از این ابزارها در اینجا بیشتر بدانید. مانند همیشه در حالیکه به جلو می رویم، به دقت به نظرات گوش فرا خواهیم داد.