Blog WhatsApp

Jak jsme již v minulém roce oznámili, společnost WhatsApp vytváří nové nástroje k usnadnění komunikace mezi firmami a jejich zákazníky. Odkdy jsme spustili aplikaci WhatsApp Business, lidé nám říkají, že teď mohou s firmami komunikovat rychleji a jednodušeji než prostřednictvím klasických telefonátů a emailů. Dnes rozšiřujeme naši nabídku pro společnosti, které potřebují výkonnější nástroje pro komunikaci se svými zákazníky.

Zde je několik příkladů, jak se lidé mohou spojit s firmami:

  • Vyžádat užitečné informace: Když potřebujete potvrzení o doručení balíku nebo palubní lístek, můžete prostřednictvím webové stránky, aplikace, nebo přímo v obchodě firmě poskytnout své mobilní telefonní číslo, aby vám mohla posílat informace v aplikaci WhatsApp.
  • Spustit konverzaci: Na webové stránce nebo na Facebookové reklamě můžete vidět tlačítko otevření chatu kliknutím pro rychlé odeslání zprávy pro firmu.
  • Získat podporu: Některé firmy mohou poskytovat prostřednictvím aplikace WhatsApp podporu v reálném čase. Mohou tak odpovídat na otázky o svých produktech nebo pomoci vyřešit problém.

Takto si nadále zachováte plnou kontrolu nad přijatými zprávami. Odesílání některých zpráv bude pro firmy zpoplatněno, aby byly důkladně zváženy a vaše chaty nebyly přeplněné. Zprávy zůstanou nadále koncově šifrované a kteroukoliv firmu budete moci zablokovat jednoduchým klepnutím na příslušné tlačítko.

Postupem času zpřístupníme službu WhatsApp pro více firem. Abychom tak mohli učinit, budeme přímo spolupracovat s několika stovkami firem a vybraným počtem společností, které se specializují na řízení komunikace se zákazníky.

Pokud máte zájem o informace o tom, jak firmy mohou začít používat tyto nové nástroje, více se dočtete zde. I nadále budeme při našem vývoji věnovat pozornost vaší zpětné vazbě.