הבלוג של WhatsApp

מאימוג'י ומאפייני מצלמה ועד סטטוסים וקבצי GIF, אנחנו תמיד רוצים לשלב מאפיינים חדשים שיוסיפו לחוויית תקשורת פשוטה ומהנה עם החברים והמשפחה באמצעות WhatsApp. אנחנו מתרגשים להציג בפניכם היום את המדבקות. המדבקות מאפשרות למשתמשים שלנו להביע את עצמם בדרך חדשה.

כוס תה מחייכת או לב שבור ובוכה, באמצעות מדבקות פשוט יותר לשתף רגשות שלא תמיד קל לבטא במילים. אנחנו מתחילים מהשקת ערכות של מדבקות שנוצרו על ידי המעצבים שלנו ב-WhatsApp ומבחר מדבקות שעוצבו על ידי אמנים אחרים.

כמו כן, הוספנו תמיכה לערכות מדבקות צד שלישי כדי לאפשר למעצבים ומפתחים ברחבי העולם ליצור מדבקות עבור WhatsApp. לשם כך, כללנו ערכת API וממשקים שונים שיאפשרו לכם לבנות אפליקציות מדבקות שמוסיפות מדבקות ל-WhatsApp ב-Android או iOS. אתם יכולים לפרסם את אפליקציית המדבקות, כמו כל אפליקציה אחרת, ב-Google Play Store או Apple App Store, ומשתמשים שיורידו ויתקינו את האפליקציה שלכם יוכלו להתחיל לשלוח את המדבקות ישירות מתוך WhatsApp. למידע נוסף לגבי יצירת אפליקציית מדבקות משלכם עבור WhatsApp, קיראו מאמר זה.

כדי להשתמש במדבקות בצ'אטים, הקישו על כפתור המדבקות החדש וביחרו את המדבקה שאתם רוצים לשתף. אתם יכולים להוסיף חבילות נוספות של מדבקות על ידי הקשה על הסמל "פלוס".

המדבקות יהיו זמינות ב-Android ו-iPhone בשבועות הקרובים, מקווים שתהנו מהן!