Блог WhatsApp

На сьогоднішній день один мільярд людей використовують WhatsApp.

Практично один із семи чоловік на Землі використовує WhatsApp кожного місяця для того, щоб залишатися на зв'язку зі своїми близькими, друзями та родиною.

Ми пишаємося цим досягненням і дуже раді надзвичайним способам, якими всі ви використовуєте WhatsApp. Будь це обмін життєво важливою інформацією під час стихійного лиха або надзвичайних ситуацій зі здоров'ям, запрошення на побачення, розвиток малого бізнесу, покупка обручки або пошук кращого життя - для нас дуже велика честь брати участь у тому, що люди роблять для поліпшення свого життя та життя оточуючих.

І все ж, незважаючи на прогрес, який ми досягли разом протягом останніх семи років, наша місія завжди залишалася незмінною. WhatsApp створювався, як проста ідея: забезпечити зв'язок із рідними та друзями у будь-якій точці планети без зайвих витрат та хитрощів, що стоять на шляху.

Таким чином, навіть святкуючи дане досягнення, центр нашої уваги залишається той же. Щодня наша команда продовжує покращувати швидкість, надійність і простоту WhatsApp. Ми прагнемо забезпечити кращі функції безпеки на якомога більшій кількості платформ.

Ми дуже раді спостерігати за тим, як далеко ми просунулися. А тепер ми повертаємося до роботи, - оскільки нам потрібно забезпечити зв'язок ще для 6 мільярдів чоловік. У нас попереду довгий шлях.