بلاگ WhatsApp

امروزه، یک میلیارد نفر در سراسر جهان از واتس اپ استفاده میکنند.

این یعنی در طول ماه تقریبا از هر هفت نفر بر روی کره زمین یک نفر با دوستان، عزیزان و خویشان خود از طریق واتس اپ ارتباط برقرار میکند.

ما به این دستاورد افتخار میکنیم، و از راه هایی که شما از واتس اپ استفاده میکنید به وجد آمده ایم. خواه به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم باشد در زمان وقوع بلایای طبیعی یا بیماری اضطراری، پیدا کردن کسی که با او بیرون بروید، تاسیس یک تجارت کوچک، خریدن حلقه نامزدی، یا جستجوی یک زندگی بهتر - ما مفتخریم که بخش کوچکی باشیم از آنچه افراد برای بهبود زندگی خود واطرافیان خود انجام می دهند.

اما با این حال، در طول پیشرفتی که در عرض هفت سال گذشته با هم تجربه کردیم، ماموریت ما هرگز تغییر نکرد. واتس اپ با یک ایده ساده آغاز شد: اطمینان حاصل کنیم که هر کسی بتواند با خانواده و دوستان خود، در هر نقطه از جهان بدون دغدغه هزینه، ارتباط برقرار کند.

بنا براین همچنان که این دستاورد را جشن می گیریم، تمرکزمان را از دست نمی دهیم. هر روز، تیم ما به کار خود برای بهبود سرعت واتس اپ، قابل اطمینان بودن، امنیت و سادگی آن ادامه می دهد. دیدن راه طولانی که آمده ایم برای ما بسیار هیجان انگیز است. اما اکنون، وقت کار است - چرا که هنوز باید شش میلیارد نفر دیگر را به واتس اپ بیاوریم، و راه زیادی در پیش داریم.