Blog WhatsApp

WhatsApp ode dneška používá jedna miliarda lidí.

Téměř každý sedmý člověk na Zemi používá měsíčně WhatsApp k udržení kontaktu se svými nejbližšími, s přáteli a s rodinou.

Tento mezník je pro nás velmi důležitý a s pokorou sledujeme, jakými úžasnýni způsoby využíváte WhatsApp. Ať už je to zasílání životně důležitých informací během přírodních katastrof nebo zdravotní pohotovosti, při hledání nových lásek, rozvoji podnikání, nákupu snubního prstenu nebo na cestě za lepším životem - je nám ctí být malou součástí toho, co dělají lidé na zlepšení svého života a života lidí kolem sebe.

Ani po sedmi letech společného rozvoje se však naše mise nemění. WhatsApp začal jednoduchou myšlenkou: zajistit, aby každý mohl zůstat v kontaktu se svou rodinou a přáteli kdekoli na planetě, bez zbytečných nákladů a triků.

I když slavíme tento úspěch, náš cíl zůstává stejný. Náš tým denně pracuje na zlepšení rychlosti, spolehlivosti, bezpečnosti a jednoduchosti aplikace WhatsApp. Jsme nadšeni z toho, jak daleko jsme došli. Ale je čas vrátit se do práce, protože zbývá dalších 6 miliard lidí, které je třeba spojit přes WhatsApp - a to je ještě dlouhá cesta.