WhatsApp Blog

WhatsApp oddnes používa jedna miliarda ľudí.

Takmer každý siedmy človek na Zemi používa mesačne WhatsApp na udržanie kontaktu so svojimi najbližšími, s priateľmi a s rodinou.

Tento míľnik je pre nás veľmi dôležitý a s pokorou sledujeme, akými úžasnýni spôsobmi využívate WhatsApp. Či už je to zasielanie životne dôležitých informácií počas prírodných katastrof alebo zdravotnej pohotovosti, pri hľadaní nových lások, rozvoji podnikania, nákupe snubného prsteňa alebo počas cesty za lepším životom - je nám cťou byť malou súčasťou toho, čo ľudia robia na zlepšenie svojho života a života ľudí okolo seba.

Ani po siedmich rokoch spoločného rozvoja sa však naša misia nemení. WhatsApp začal jednoduchou myšlienkou: zaistiť, aby každý mohol zostať v kontakte so svojou rodinou a priateľmi kdekoľvek na planéte, bez zbytočných nákladov a trikov.

Takže aj keď oslavujeme tento úspech, náš cieľ zostáva rovnaký. Náš tím pracuje každý deň na zlepšení rýchlosti, spoľahlivosti, bezpečnosti a jednoduchosti aplikácie WhatsApp. Sme nadšení z toho, ako ďaleko sme došli. Ale je čas vrátiť sa do práce, pretože zostáva ďalších 6 miliárd ľudí, ktorých je potrebné spojiť cez WhatsApp - a to je ešte dlhá cesta.