Blog WhatsApp

Dnes představujeme desktopovou verzi naší aplikace, která vám umožní zůstat v kontaktu kdykoliv a kdekoliv, ať už na telefonu nebo na počítači v práci nebo doma. Naše počítačová aplikace je podobně jako WhatsApp Web jednoduše rozšířením vašeho telefonu: aplikace přebírá konverzace a zprávy z vašeho mobilního zařízení.

Nová desktopová aplikace je synchronizována s aplikací WhatsApp na vašem mobilním zařízení a je k dispozici pro Windows verze 8 a novější a Mac OS verze 10.9 a vyšší. Protože aplikace pracuje nativně na vašem počítači, budete mít podporu pro systémové oznámení na ploše, lepší klávesové zkratky a další funkce.

Pokud si chcete stáhnout aplikaci, otevřete ve svém počítačovém prohlížeči odkaz https://www.whatsapp.com/download. Pak otevřete aplikaci a za pomoci WhatsApp na telefonu naskenujte QR kód (hledejte WhatsApp Web v nabídce Nastavení).

Nová desktopová aplikace vám podobně jako WhatsApp Web umožní posílat si zprávy s přáteli a s rodinou, zatímco váš telefon si ponecháte v kapse.