بلاگ WhatsApp

امروز، پس از چهار سال و به عنوان بخشی از برنامه‌های ما در جهت امتحان روش‌های برقراری ارتباط بین کاربران و شرکتها در ماه‌های آتی، شرایط و سیاست‌های حریم خصوصی را به روز کردیم. این اسناد به روز شده، همچنین به پیوستن ما به فیسبوک اشاره می‌کند و اینکه ما اخیرا ویژگی‌های بسیاری را عرضه کردیم، مانند رمزگذاری سرتاسری، تماس واتساپ، و ابزارهای پیام رسانی مانند واتساپ برای وب و دسکتاپ. شما میتوانید این اسناد را در اینجا بخوانید.

ما در آخرین نسخه برنامه همه کاربران را از این تغییرات آگاه می کنیم، و از شما خواسته می شود برای قبول شرایط جدید بزنید روی 'موافق'.

مردم هر روز از برنامه ما استفاده میکنند تا با دوستان و عزیزان خود در ارتباط باشند و قرار نیست تغییری در این باره صورت گیرد. اما همانگونه که اوایل امسال اعلام کردیم، قصد داریم راه های جدیدی را ارائه دهیم تا شما بتوانید با بیزینس های مرتبط با خود در تماس باشید بدون اینکه بنرهای تبلیغاتی داخل برنامه مزاحم شما باشند. بسیاری از ما پیام های مختلفی درباره فعالیت های روزمره از شرکت ها و سازمان ها دریافت می کنیم مانند مطلع شدن از یک داد و ستد بانکی یا تاخیر در پرواز. ما این پیام ها را معمولا از طریق پیامک یا تماس تلفنی دریافت می کنیم. قصد ما آزمایش این شیوه ها در ماه های آتی است، اما پیش از آن باید شرایط استفاده از خدمات و سیاست های حریم خصوصی را تغییر می دادیم.

ما همچنین این اسناد را بروز کردیم تا برای همه روشن سازیم رمزگذاری سرتاسری را فعال کرده ایم. هنگامی که شما و طرف مکالمه شما روی آخرین نسخه واتساپ باشید، به طور پیش فرض مکالمات شما رمزگذاری شده اند، یعنی شما تنها کسانی هستید که می توانید آنها را بخوانید. حتی با اینکه همکاری ما با فیسبوک در ماه های آتی بیشتر می شود، پیام های رمزگذاری شده شما محفوظ می مانند و هیچکس دیگر نمی توانید آنها را بخواند. نه واتساپ، نه فیسبوک، نه هیچکس دیگر. ما شماره واتساپ شما را به دیگران نمی دهیم، و شماره شما را به آگهی دهندگان نمی فروشیم و نمی دهیم.

اما با همکاری بیشتر با فیسبوک، قادر خواهیم بود کارهای دیگری انجام دهیم از قبیل زیر نظر گرفتن اطلاعاتی خاص مانند اینکه افراد چه اندازه از خدمات ما استفاده می کنند و مبارزه ای بهتر با پیام های مزاحم. و با متصل کردن شماره تلفن خود با سیستم فیسبوک، فیسبوک قادر خواهد بود توصیه های دوستی بهتر و تبلیغات مرتبط با نیازهای شما را به شما ارائه دهد. برای مثال، ممکن است از یک شرکتی که با آن کار می کنید تبلیغ ببینید، به جای اینکه تبلیغی ببینید که اصلا با آن کاری ندارید. می توانید در اینجا بیشتر بدانید از جمله اینکه بدانید چگونه استفاده از اطلاعات خود را کنترل کنید.

باور ما درباره ارزش بالای مکالمه خصوصی همیشه ثابت است، و ما خود را متعهد می دانیم که سریع ترین، ساده ترین، و قابل اطمینان ترین تجربه را در واتساپ در اختیار شما قرار دهیم. مانند همیشه، منتظر نظرات شما بوده و از اینکه کاربر ما هستید از شما سپاسگزاریم.