بلاگ WhatsApp

امروز ما روش های جدیدی را برای ویرایش و تغییر عکس ها و فیلم هایی که با دوستان و خویشان در سراسر دنیا به اشتراک می گذارید، ارائه می دهیم. با استفاده از ویژگی های جدید دوربین واتساپ می توانید روی عکس ها و فیلم ها بنویسید یا نقاشی کنید، یا برای ابراز احساسات خود از شکلک ها استفاده نمایید.

هنگامی که شما یک عکس یا فیلم جدید می گیرید یا از آنچه در گوشی دارید را به اشتراک بگذارید، به طور خودکار ابزار ویرایش را خواهید دید. چه با کشیدن یک قلب بزرگ برای نشان دادن دلتنگی، چه با افزودن شکلک دلخواه - گاهی اوقات یک عکس می تواند هزاران سخن داشته باشد. سعی کنید نوشته را نیز امتحان نمایید، و رنگ و نوع فونت را نیز تغییر دهید.

ویژگی دوربین واتساپ هم اکنون از فلش هنگام سلفی نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید بهترین سلفی ها را بگیرید. در نور کم و در شب، این باعث روشنایی بیشتر صفحه و کیفیت بهتر می شود. ما همچنین ویژگی زوم را برای ویدیو ایجاد کردیم - کافیست برای زوم به داخل یا به خارج انگشت خود را روی صفحه بکشید. و برای تغییر فوری حالت دوربین، دوبار پشت هم روی صفحه بزنید.

این ویژگی های جدید از امروز روی گوشی های اندروید و بزودی روی آیفون قابل دسترسی خواهد بود. امیدواریم هنگام اشتراک گذاری عکس یا فیلم بعدی از این ویژگی های جدید لذت ببرید.