Blog WhatsApp

Dnes přinášíme nové způsoby ozvláštnění a vylepšení fotografií a videí, které sdílíte se svou rodinou a přáteli po celém světě. S novými funkcemi fotoaparátu WhatsApp můžete nyní na fotky a videa psát nebo kreslit a také se můžete vyjádřit pomocí emotikonů.

Když zaznamenáte na svém telefonu novou fotografii nebo video nebo se rozhodnete sdílet fotku nebo video z telefonu, automaticky se vám zobrazí nové nástroje pro úpravu. Ať už nakreslíte velké červené srdce nebo přidáte své oblíbené emodži, abyste ukázali, jak moc vám někdo chybí - obrázek dokáže opravdu někdy říci více než tisíc slov. Zkuste přidat i text a změnit jeho barvu či styl.

Fotoaparát aplikace WhatsApp nyní podporuje čelní blesk, takže si můžete udělat dokonalou selfie fotku. Blesk rozjasní vaši obrazovku a zlepší kvalitu vaší fotky při slabém osvětlení a v noci. Také jsme přidali pohodlné přibližování a vzdalování při nahrávání videa. Stačí posunout prst nahoru a dolů a zvětšovat a zmenšovat obraz. Chcete-li rychle přepínat mezi předním a zadním fotoaparátem, dvakrát poklepejte na obrazovce.

Tyto nové funkce fotoaparátu zpřístupníme dnešním dnem na telefonech Android a brzy i na iPhonech. Doufáme, že nové funkce pro sdílení fotek a videí se vám zalíbí.