WhatsApp Blog

Dzisiaj wprowadzamy nowe sposoby na modyfikację i personalizację zdjęć i filmów, którymi dzielisz się z rodziną i przyjaciółmi. Z nowym aparatem WhatsApp możesz teraz rysować po swoich zdjęciach i filmach, jak również dodawać emotikony, aby lepiej wyrazić emocje.

Kiedy robisz zdjęcie lub nagrywasz wideo, lub przesyłasz te, które już są na Twoim telefonie, automatycznie zobaczysz nowe narzędzia edycji. Czy narysujesz wielkie czerwone serce, aby pokazać komuś jak za nim tęsknisz, czy wstawisz swoje ulubione emotikony - obraz czasem naprawdę znaczy więcej niż tysiąc słów. Spróbuj dodać również tekst zmieniając kolor i czcionkę.

Aparat WhatsApp obsługuje teraz przednią lampę błyskową, tak że możesz teraz robić perfekcyjne selfie nawet w nocy lub przy słabym świetle. Funkcja ta rozjaśni Twój ekran i poprawi jakość zdjęcia. Dodaliśmy także wygodną funkcję zoom przy nagrywaniu filmów - po prostu przesuń palcem w górę i w dół, aby przybliżyć i oddalić. Możesz też szybko zmienić widok aparatu, jeśli stukniesz dwa razy w ekran.

Te nowe funkcje aparatu bedą dostępne na telefony Android od dzisiaj a na iPhony wkrótce. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te funkcje przy następnym wysyłaniu zdjęcia.