بلاگ WhatsApp

بیش از ۱ میلیارد نفر هر روز از طریق واتساپ با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار می کنند، و به مرور زمان، افراد بیشتری نیز برای ارتباط با بیزینس های مورد نظر خود از واتساپ استفاده خواهند کرد. در واقع، بسیاری از این ارتباطات در حال حاضر هر روز اتفاق می افتد، مانند کسی که به یک قنادی محلی سفارشی می دهد و یا به انواع جدید لباس در یک فروشگاه نگاه می کند. اما روش انجام آن در واتساپ هنوز در مراحل ابتدایی است. ما داستان هایی از مغازه دارانی می شنویم که از طریق واتساپ و فقط با یک گوشی هوشمند با صدها مشتری خود ارتباط برقرار می کنند و نیز داستانهایی از افرادی که نمی دانند این بیزینس ها تا چه حد تایید شده می باشند. در ماه های آینده، ما ویژگی های جدیدی را برای حل برخی از این چالش ها مورد استفاده قرارخواهیم داد و کار را برای افرادی که می خواهند با بیزینس ها در ارتباط باشند آسان خواهیم کرد. رویکرد ما ساده است - ما می خواهیم آنچه را که برای کمک به مردم در برقراری ارتباط آموخته ایم برای کمک به مردم در ارتباط با بیزینس هایی که برایشان اهمیت دارند، به کار ببریم.

ما می دانیم که بیزینس ها نیازهای مختلفی دارند. به عنوان مثال، آنها خواهان حضور رسمی اند - یک پروفایل تأیید شده تا افراد بتوانند یک بیزینس را از یک شخص متمایز نمایند - و نیز راه ساده تری برای پاسخ دادن به پیام ها مد نظر ایشان است. ما در حال ساخت و آزمایش ابزارهای جدید از طریق برنامه رایگان واتساپ بیزینس برای شرکت های کوچک و نیز یک راه حل سازمانی برای شرکت های بزرگ که در مقیاس وسیع فعالیت می کنند، مانند خطوط هوایی، سایت های تجارت الکترونیک و بانک ها هستیم. این کسب و کارها قادر به استفاده از راه حل های ما هستند تا به مشتریان پیام های مفید مثل زمان پرواز، تاییدیه های تحویل و سایر به روز رسانی ها ارائه دهند.

فرقی نمی کند فرد مایل باشد با بیزینس محل ارتباط بگیرد یا با بیزینسی در آن سوی جهان، در هر حال انتظار می رود واتساپ سریع، قابل اطمینان و مطمئن باشد. ما در طی مرحله آزمایشی با دقت به نظرات کاربران گوش داده و همچنان که این ابزارها را گسترش می دهیم، افراد را در جریان پیشرفت قرار خواهیم داد. بسیار اهمیت دارد که ما این کار را به درستی انجام داده و درباره ابن تجربه تازه تفکر بسیار داشته باشیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا این مقاله را بخوانید.