Блог WhatsApp

Групи були та залишаються невід'ємною частиною використання WhatsApp як для членів родини, які живуть поодаль один від одного, так і для друзів дитинства, які товаришують впродовж багатьох років. Окрім того в групах спілкуються люди, поєднані спільними інтересами: молоді батьки в пошуках підтримки один одного, студенти, які готуються до сесії, спільноти, які координують зусилля після природніх катастроф. Сьогодні ми пропонуємо вдосконалені опції, які ми додали до груп.

Що нового:

  • Опис групи: коротка відомість про групу на екрані інформації про неї, яка дозволяє вам розповісти про мету, правила чи тематику групи. Коли нова людина приєднується до групи, вона зможе побачити опис групи вгорі бесіди.
  • Інструменти управління для адмінів: в налаштуваннях групи, адміни можуть контролювати, хто може змінювати тему групи, її іконку та опис.
  • Надолужте згаяне: якщо ви не брали участь у групі протягом певного часу, ви можете швидко перевірити повідомлення, в яких згадувалося ваше ім'я, натиснувши на нову кнопку "@", яка з'явиться праворуч в нижньому куті бесіди.
  • Пошук учасників: ви можете знайти будь-якого учасника групи за допомогою пошуку на сторінці інформації про групу.
  • Адміни тепер можуть позбавляти прав адміна інших учасників групи, а автора групи більше не може бути видалено з групи, яку він створив.

Ми також внесли зміни, завдяки яким учасники, які залишили групу, не можуть бути повторно додани в неї. Усі ці функції доступні вже сьогодні для користувачів Android та iPhone. Ми сподіваємося, що вам сподобаються ці оновлення!