Blog WhatsApp

Aplikaci WhatsApp jsme vytvořili jako soukromý nástroj pro odesílání zpráv - jednoduchý, bezpečný a spolehlivý způsob komunikace s přáteli a rodinou. A když jsme přidávali nové funkce, snažili jsme se udržet pocit soukromí, který se lidem v aplikaci líbil.

Před několika lety jsme přidali funkci, která umožňuje přeposlat zprávy najednou ve více chatech WhatsApp.

Od dnešního dne spouštíme test na omezení takového přeposílání. Bude se vztahovat na každého uživatele aplikace WhatsApp. V Indii, kde lidé přeposílají více zpráv, fotek a videí, než v kterékoli jiné zemi na světě, budeme testovat i přísnější omezení přeposílání, a to maximálně v 5 chatech najednou. V Indii také odebereme tlačítko rychlého přeposílání, které se zobrazuje vedle zpráv s médii.

Tyto změny budeme postupně vyhodnocovat a věříme, že jejich zavedením pomůžeme zachovat původní poslání aplikace WhatsApp - jako soukromé aplikace na odesílání zpráv.

Vaše bezpečnost a ochrana osobních údajů jsou pro nás důležité, a proto je služba WhatsApp opatřena koncovým šifrováním. I nadále budeme vylepšovat naši aplikaci pomocí funkcí jako je například označování předaných zpráv. Další informace naleznete na stránce Bezpečnostní tipy WhatsApp.