Блог WhatsApp

Майже п'ять років тому ми заснували WhatsApp з місією: будувати відмінний продукт, яким би користувались у всьому світі. Інше не мало значення.

Сьогодні ми оголошуємо про партнерство з Facebook, яке дозволить нам продовжувати нашу місію. Це надасть WhatsApp нові можливості для зростання та розширення, також надасть мені, Брайану, та іншії частині нашої команди більше часу для того, щоб зосередитися на створенні швидкої, доступної послуги конфiденцiйного зв'язку.

Що зміниться для вас, наших користувачів? Нічого.

WhatsApp залишатиметься автономним та діятиме самостійно. Ви можете продовжувати користуватися послугою за символічну плату. Ви можете продовжувати використовувати WhatsApp незалежно від того, де саме ви знаходитесь, або який смартфон ви використовуєте. Як і раніше, ви можете розраховувати на те, що ніяка реклама не перериватиме вашого спілкування. Наше партнерство було б неможливе, якщо б нам довелося пійти на компроміс стосовно основних принципів, які завжди визначатимуть нашу компанію, наше бачення та наш продукт.

В особистому плані, Брайан і я пишаємося бути частиною невеликої групи людей, яка, меньш ніж за п'ять років, побудувала послугу зв'язку, що в даний час має більше 450 млн щомісяця активних користувачів по всьому світу та більше 320 млн щодня активних користувачів. Вони допомогли по-новому визначити і революціонізувати зв'язок 21-го століття, ми не могли б бути більш вдячні.

Наша команда завжди вважала, що вартість або відстань не повинні бути перешкодою у зв'язку з друзями та близькими і не зупиниться, поки всі не отримають таку можливість. Ми хотіли б подякувати всім нашим користувачам та всім тим у нашому житті, хто зробив цю наступну главу можливою і супроводжує нас на цьому особливому шляху.