Блог WhatsApp

Близько мільярда людей по всьому світу сьогодні покладаються на WhatsApp, щоб залишатися на зв'язку зі своїми друзями та рідними. Від нового папи в Індонезії, який обмінюється фотографіями з родичами, до студента в Іспанії, який спілкується з друзями з дому, і лікаря в Бразилії, підтримуючого зв'язок зі своїми пацієнтами, - всі ці люди покладаються на швидкість, простоту та надійність WhatsApp.

Саме з цих причин ми раді повідомити, що WhatsApp більше не буде стягувати абонентську плату. Протягом декількох років, багато людей сплачували абонентську плату після першого року використання WhatsApp. З розвитком компанії, ми усвідомили, що даний підхід не зарекомендував себе як ефективний. У багатьох користувачів WhatsApp немає дебетової або кредитної картки, тому вони були стурбовані тим, що можуть втратити зв'язок зі своїми друзями і близькими після першого року використання. Таким чином, протягом наступних кількох тижнів ми видалимо передплату з різних версій нашого додатку. WhatsApp більше не буде стягувати плату за свої послуги.

Цілком природно, що люди почнуть задаватися питанням, як ми плануємо підтримувати роботу WhatsApp без абонентської плати, і чи означає сьогоднішня заява, що в додатку з'явиться стороння реклама. Відповідь - ні. Починаючи з цього року, ми будемо тестувати інструменти, які дозволять вам використовувати WhatsApp для підтримки зв'язку з компаніями та організаціями, новини від яких ви хочете отримувати. Наприклад, отримати від вашого банку інформацію про шахрайські транзакції або від авіакомпанії про затримку рейсу. Сьогодні ми всі отримуємо подібні повідомлення - за допомогою текстових повідомлень і телефонних дзвінків - тому ми хочемо перевірити роботу нових інструментів, щоб полегшити даний процес за допомогою WhatsApp, одночасно захистивши вас від сторонніх рекламних розсилок і спаму.

Ми дуже сподіваємося, що вам сподобається те, що заплановано для WhatsApp і з нетерпінням чекаємо ваших відгуків.