Блог WhatsApp

Лише 8 років тому, у лютому 2009, ми починали програмувати перші лінії коду того, що одного дня перетвориться у WhatsApp. Початкова ідея WhatsApp була створити додаток, який дозволяв би вашим друзям та іншим контактам знати, чим ви займаєтеся. Це було задовго до того, як ми додали функцію обміну повідомленнями. Перша версія нашого додатку виглядала так:

Навіть після того як ми додали функцію обміну повідомленнями влітку 2009, ми все одно зберігали можливість ділитися статусом у WhatsApp просто за допомогою тексту. Щороку, коли Брайан і я планували нові проекти для розробки, ми обговорювали можливості покращення й оновлення функції статусу.

Ми з радістю оголошуємо про оновлення функції статусу, що також співпадає з нашою восьмою річницею - 24 лютого. Сьогодні ми оновлюємо функцію статусу, яка дозволяє вам ділитися фото та відео з вашими друзями та контактами у WhatsApp простим та безпечним способом. Так, навіть ваші статуси захищено наскрізним шифруванням.

Як і вісім років тому, коли ми тільки створювали WhatsApp, ця нова та покращена функція статусу дозволятиме вам ділитися вашими новинами з друзями у WhatsApp простим та креативним способом. Від усієї нашої команди WhatsApp - ми сподіваємося, що вам сподобається!

Ян Кум